Özel Yazılım Nedir?

Özel Yazılım, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan programların bütünüdür. Bir başka deyişle müşterinin yazılıma değil, yazılımın müşteriye uyarlanmasıdır. Özel yazılımlar standart olmazlar. Müşterinin istekleri doğrultusunda sıfırdan tasarlanarak hazırlanırlar. Bu tür yazılımları kullanan işletmeler çok daha hızlı ilerleyebilmekte ve sorunları çok daha kolay halledebilmektedir. Bu nedenle dünya üzerinde bulunan uluslararası ve yerel iletmeler özel yazılım avantajlarını kullanıp, rakiplerinden farklılaşmaktadır.

Özel Yazılım Avantajları Nelerdir?

Hızlıca büyüyen ve güçlenen teknoloji ile birlikte iş gücünden tasarruf etmeniz artık çok kolay. Özel yazılımlar sayesinde düşündüğünüzden çok kısa bir sürede hem iş gücünden tasarruf etmiş, hem de yüksek verimde çalışmaya hazır bir zemin hazırlamış oluyorsunuz. İş dünyasında özel yazılım kelimesinin yaygınlaştığı bu dönemde Çelik Yazılım olarak uluslararası ve yerel işletmelere tam verimlilik ve kullanılabilirlik sağlayan özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Uzman ekibimiz ve mühendislerden oluşan kadromuz sayesinde hataları minimum seviyeye çekip, sistemi optimum seviyeye çıkarıyoruz. Böylelikle firmanızın maliyetlerini düşüyor ve verimliliğinizi yükseltiyoruz. Ürettiğimiz küçük, orta veya büyük ölçekli özel yazılımlar sayesinde işinizi daha kolay bir hale getirerek, sizi daha ileri bir seviyeye taşıyoruz.

Özel Yazılım Geliştirme için Neden Çelik Yazılım?

Özel Yazılım projelerimizde üzerinde dikkatle durduğumuz konu hataları minimum seviyeye indirmek ve sistemin işleyişini optimum seviyeye çıkarmaktır. Ayrıca proje takibimiz sayesinde projeleri tam zamanında teslim etmeye çalışıyoruz. Böylelikle projenin başarısını maksimum seviyeye çıkartmış oluyoruz. Özel Yazılım projelerimizde izlediğimiz genel yol haritası ise şöyledir;

Analiz: Tecrübeli ekibimizin analizleri ile başlattığımız süreçte, sizi ve firmanızı tanıyarak, firmanızın ihtiyaçlarını anlıyor ve ne tür bir yazılıma ihtiyaç duyduğunuza karar veriyoruz. Özel Yazılım ile gerçekleştirmek istediklerinizi, hangi süreçlerin hazırlanacak özel yazılım ile kontrol edileceğini ve ve özel yazılımı hangi personelin kullanacağı gibi detaylar ışığında oluşturduğumuz proje kapsam dokümanını size sunuyoruz. Böylelikle firmanıza en uygun çözümün tespitini yapmış oluyoruz.

Planlama: Detaylı analizlerimiz ışığında tespit ettiğimiz sonuçlar doğrultusunda, proje sürecini tasarlayıp, hangi aşamalardan geçileceğini belirliyoruz. Aynı zamanda kullanılacak kaynak ve zaman planlamasını yaparak, minimum harcama ile maksimum verim almanızı sağlıyoruz.

Geliştirme: Planlamış olduğumuz süreçleri sırasıyla gerçekleştirmeye özen gösterdiğimiz özel yazılım geliştirme aşamasında, belirlenen dönemlerde projenin testlerini gerçekleştirerek sonuçları sizinle paylaşıyoruz. Gerekli görülmesi halinde ara ara hazırladığımız prototip çalışmaların da tarafınızca değerlendirilmesini sağlıyoruz.

Kabul Testleri: Özel yazılım geliştirme sürecimizin ardından gerçekleştirmiş olduğumuz testlerin tamamlanması ile projenin firmanızda gerçek ortamda bir kabul testini gerçekleştiriyoruz. Son rötuşların giderilmesi ile birlikte de, projeyi kullanıma hazır bir hale getiriyor, gerekli eğitimleri veriyor ve size taahhüt ettiğimiz tarihte teslim ediyoruz.

Destek: Projeyi teslim etmenizin ardından ortaya çıkabilecek sorunların tamamı için, profesyonel ekibimiz 7/24 verdikleri destek ile yanınızda oluyorlar. Proje tesliminden sonra yazılımsal hatalara karşı da 1 yıl ücretsiz destek sunuyoruz. Sizde firmanıza özel yazılımları bizimle geliştirmek isterseniz, iletişim kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.